Ponúknite zákazníkom viac...

predstavujeme Vám rýchly a lacný systém na tvorbu svadobného webu.NEVESTA & ŽENÍCH

Web vytárate priamo pre nich. Web sa nachádza na sub-doméne .sa-beru.sk. Adresa môže byť aká koľvek od janka-a-mario.sa-beru.sk po zlaticka.sa-beru.sk

Web sa môže nachádzať aj na vlastnej ".sk" doméne napríklad: http://janka-a-mario.sk. Kreativite sa medze nekladú.


VŠETKO NA JEDNOM MIESTE

Na webe sú informácie o mieste konania obradu, hostiny, zastávok svadobného autobusu. Aj s odkazmi a informáciami pre navigáciu.
Na webe môže byť napríklad aj príbeh, ako sa mladomanželia spoznali.

Web je rozdelený na riadky, ktoré sa dajú pridávať alebo zoraďovať podľa potreby a priania. Stránka ponúka na zobrazenie niekoľko typov riadkov od odpočtu do svadby cez gratulácie snúbencom / novomanželom, až po zónu pre hostí pozvaných na hostinu.
ZÓNA PRE HOSTÍ

Tu sa vedia svojimi menami prihlásiť, tí ktorí sú pozvaní k svadobnému stolu. Môžu si vybrať jedlo alebo môžu informovať o tom, že sa na hostine nezúčastnia. Tiež môžu nahlásiť svoj doprovod na svadbu.

Prihlásení hostia môžu vidieť zoznam svadobných darov, ktoré si budúci mladomanželia vybrali a "rezervovať" si dar, pre ktorý sa rozhodli. Ostatní hostia tak už nebudú mať možnosť vybrať si rovnaký dar. Samozrejme, kto si vybral konkrétny dar je tajné aby sme nepokazili prekvapenie.


Roses

Beach

A viac ...

Na výber máme niekoľko preddefinovaných tém a niekoľko farebných kombinácií. Farebné kombinácie sa dajú ľubovoľne meniť tak aby ladili s oznámeniami. Pozadia riadkov a celej stránky sa dajú meniť, a tak môže byť každý web jedinečný.


... VYSKÚŠAJTE SI AKO NÁŠ PORTÁL FUNGUJE ...

Prístup na DEMO uživateľa kde si môžete vyskúšať aké možností máte pri tvorbe svadobného webu

Email:
demo@sa-beru.sk
Heslo:
123456

Niektoré funkcie na tomto konte sú obmednezné!


... takto náš portál funguje,
a teraz niečo priamo pre Vás...

Každý svadobný web, ktorý vytvoríte bude mať automaticky Váš podpis. Môžete si tam dať kontakty pre potencionálnych klientov alebo iba popis a Vaše logo.


Uľahčíme Vám prácu

Systém Vám umožní pridať ako editorov aj samotných snúbencov. Môžu upravovať zoznam hostí alebo zoznam jedál, môžu si upraviť web, texty alebo zoradenie informácii na svadobnom webe.

Tieto informácie by Vám mali pomôcť pri príprave zasadacieho poriadku alebo výrobe oznámení a menoviek na stoly. Máte možnosť si stiahnuť zoznam hostí, ktorých si snúbenci zapísali.

Štatistiky, ktoré Vám systém dáva automaticky, ako počet hostí na hostine, rozdelenie a počty jedál, koľko bude na hostine detí, počet oznámení, ktoré treba vytlačiť, by Vám mali pomôcť pri príprave.

Podľa zadaných informácii systém vie, že ak sú hostia zadaní ako členovia rovnakej rodiny, oznámenie sa posiela iba jedno, ale počet hostí na hostine je väčší.

Uživateľ si môže vybrať či je hosť dospelá osoba, dieťa, personál (fotograf/kameraman/starejší...) alebo je to skupina ľudí, ktorým chce poslať iba oznámenie o svadbe.


Ponuka predplatného

Partner 1
Ponúkame vytvorenie obmedzeného množstva webov pre Vašich klientov spolu s Vašou reklamou.


12


€ 10,00(s DPH)
12 mesiacov
Partner 2
Ponúkame vytvorenie webov pre Vašich klientov spolu s Vašou reklamou. Vhodné ak máte viac klientov, ktorým tieto služby plánujete ponúknuť.


52


€ 20,00(s DPH)
12 mesiacov

V prípade akýchkoľvek otázok, nápadov, podnetov nás neváhajte kontaktovať, radi Vám odpovieme.

Tím Sa-Berú.skRegistrovať teraz (zadarmo)